Afgelopen donderdag (16-01-2020) heeft Sv NES een excursie georganiseerd naar Royal Bodewes in Hoogezand en ICON Yachts in Harlingen.

Bij Bodewes hebben we in twee groepen een mooie rondleiding over de werf en een presentatie over de achtergrond van het bedrijf gekregen. Hierbij waren onze studenten in staat om hun geleerde stof in de praktijk te zien worden toegepast. Met een goede indruk hoe een sectiebouwer zijn schepen maakt zijn we na de lunch door gereden naar Harlingen.

Bij ICON Yachts hebben we na een korte presentatie over het bedrijf en zijn werkzaamheden een rondleiding gekregen door het bedrijf. Hierbij kregen we de mogelijkheid om al onze vragen over de jachten te stellen en rond te kijken.
Wij willen graag vanuit Sv NES, Royal Bodewes en ICON Yachts hartelijk bedanken voor hun gastvrijheid en de inkijk in hun bezigheden tijdens deze geslaagde dag.