Het is alweer enige tijd geleden dat er een update is geweest over de Nessie III, maar hier is er dan weer een!

Inmiddels is 2020 alweer enige tijd bezig en zijn de jongens bij het ROC ook lekker bezig geweest! Dit heeft geresulteerd dat de eerste huidplaten erop zitten en dat de boeg zo goed als af is. Verder is van de week het dek geplaatst, wat ervoor zorgt dat er eindelijk door de Nessie gelopen kan worden! Om af te sluiten is de motorfundatie afgerond, wat betekend dat de Nessie klaar is voor ontvangst van de motor.

Ook benieuwd hoe de Nessie III er nu bij ligt? De foto’s hieronder geven een leuk beeld, maar de Nessie III zal ook op Boot Holland (7 t/m 11 februari 2020, WTC Expo, Leeuwarden) te bewonderen zijn in de stand van het ROC! Wij hopen jullie hier te kunnen verwelkomen en vol trots de voortgang te kunnen tonen.