U zult wel denken, hoe ver zouden de jongens bij het ROC in Sneek nou zijn met de Nessie III. Daarom hierbij een update over de vorderingen rond de Nessie III.

Begin februari heeft de Nessie III een aantal dagen op boot holland mogen staan om te laten zien wat de studenten van het ROC precies leren. Hierdoor konden we ons verenigingschip een kleine introductie geven in de maritieme wereld. Hier was te zien dat de elektromotor inmiddels is geleverd door De stille boot uit Heeg.

Toen de Nessie III weer in Sneek arriveerde zijn de jongens aan de slag gegaan met het inbouwen van de banken en alle luiken, op dit moment begint de stuurstand zijn vorm al aan te nemen. Onderstaande foto’s geven een zeer goede indruk van het hoge tempo waarin de boot vooruit gaat. Een volgende update zal dan ook snel volgen!