De bouw van de Nessie III is nog steeds in volle gang. De bouwers van de sloep werken dan ook met veel plezier aan het project. Lees hieronder een stukje, geschreven door de bouwers, over het omkeren van de Nessie III:

De Nessie III, er is al een tijdje niks meer van ons gehoord maar er is zeker niet stil gezeten. De afgelopen tijd zijn wij bezig geweest met de beplating van de Nessie. Voordat we daaraan konden beginnen moesten we eerst de boot omdraaien en op de grond vastzetten zodat we makkelijker de bodemplaten konden aanbrengen. Zo konden we ook beter de kiel lassen. Toen de bodemplaten erop zaten was het gelijk een mooie kans om de hele bodem te schuren zodat alle oneffenheden eruit zouden gaan en het casco er strak uit ziet. Daarna is de hele boot weer omgedraaid om de prefab huidplaten aan te brengen. Dit loopt tot nu toe allemaal voorspoedig en wij hopen jullie snel te kunnen voorzien van een fantastisch casco. Wij vanuit het ROC wensen jullie alvast een behouden vaart.